Oferta

Wyprawy rybackie

Polecamy rejsy "na zamówienie" dla pasjonatów wędkarstwa. Mamy do dyspozycji nie tylko statek lecz również dwa katamarany przystosowane do wędkarskich łowów. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu z armatorem katamaranów (więcej na www,jeziorozegrzynskie.info) oraz do lektury kilku słów o naszej krainie.

Turystyczna Kraina Jeziora Zegrzyńskiego to niekwestionowany raj dla amatorów aktywnego wypoczynku nad wodą. Miłośnicy sportów wodnych – kajakarze, żeglarze i motorowodniacy panują tu niepodzielnie głównie latem. Wędkarzom wiosenne i jesienne słoty nie przeszkadzają  w pogoni za złotym okoniem, szczupakiem czy linem.

Przez Mazowsze przepływają cztery największe polskie rzeki: Wisła, Narew i Bug. Wody dwóch ostatnich zostały w 1964 roku spiętrzone zaporą w Dębem tworząc Zalew Zegrzyński (Jezioro Zegrzyńskie – nazwa oficjalna). Powstałe sztuczne jezioro przepływowe o powierzchni 3300 ha i średniej głębokości 5,7 m i pojemności 94,3 mln m3, służące zaopatrzeniu w wodę pitną dla Warszawy, retencjonowaniu wód rzeki Narew i Bug oraz celom rekreacyjno-wypoczynkowym i energetycznym. Z Jeziora Zegrzyńskiego wypływa, przechodzący przez południową część obszaru, Kanał Żerański o długości 17 km (zwany również Królewskim), który przez śluzę na Żeraniu łączy szlaki żeglugowe rzeki Wisły i Narwi.m/s Albatros - galeria


Nasze usługi

Zapraszamy na rejsy po Narwi i Jeziorze Zegrzyńskim zabytkowym statkiem pasażerskim m/s ALBATROS.

  • Oferujemy rejsy spacerowe z molo w Serocku w każdy weekend (czerwiec-sierpień) o g. 11.00, 12.00 i 13.00. 
  • Koszt biletu ulgowego 15 zł., a normalnego 25 zł. Rejsy są sponsorowane przez Serockie Inwestycje Samorządowe sp. z o.o.

Zamówienia przyjmuje i informacji udziela;

kapitan statku - tel. 798 795 266

dyrektor Zeglugi Mazowieckiej - tel. 601 22 13 13
e-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.plSkontaktuj się z nami

Kontakt:

Zamawianiem rejsów statkiem ALBATROS:

Telefon do kapitana  798 795 266  

Telefon do armatora 601 22 13 13

E-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.pl