Pod flagą Mazowsza

Rowerowe szlaki wokół Jeziora Zegrzyńskiego zaczynają się, kończą lub przebiegają przez Serock. Każda z nich wymaga rowerowej przeprawy na Bugu i Narwi katamaranem pasażerskim ALBATROS 1. To mały statek motorowy przystosowany do pływania po płytkim Bugu, z miejscami dla 12 pasażerów i 8 rowerów. Koszt przeprawy – 15 złotych (na statku nie ma zniżek). Dzieci do 4 lat, posiadacze Kart Mieszkańca Radzymina lub Serocka oraz przewóz rowerów - bezpłatnie.

Zapraszamy na rejsy. Planując wycieczkę koniecznie zajrzyjcie na strony miejscowych gmin (Radzymin.pl, Serock.pl, Nieporęt.pl, Wieliszew.pl) gdzie znajdziecie aktualne informacje i opisy wartych odwiedzenia miejsc. Rowerzystów zachęcamy do kontaktu z kapitanem statku obsługującym przeprawę na Bugu, gdyż awaria statku lub zła pogoda może utrudnić do celu. A najbliższy most na Bugu – dopiero w Wyszkowie…Z molo w Serocku można popłynąć pod flagą Mazowsza również zabytkowym statkiem pasażerskim ALBATROS, zbudowanym 60 lat temu w nieistniejącej już Warszawskiej Stoczni Rzecznej. Rejsy spacerowe po Narwi - w każdy wakacyjny weekend  o g. 11, 12, 13 i 14 (bilety za rejs można kupić na statku). Rezerwacje i informacje tel.798 795 266.

Jakub Buragiewicz, Wiceprezes Stowarzyszenia „Zalew Zegrzyński” (na zdjęciu)

 

 

m/s Albatros - galeria


Nasze usługi

Zapraszamy na rejsy po Narwi i Jeziorze Zegrzyńskim zabytkowym statkiem pasażerskim m/s ALBATROS.

  • Oferujemy rejsy spacerowe z molo w Serocku w każdy weekend (czerwiec-sierpień)
  • Koszt biletu ulgowego 30 zł., a normalnego 50 zł. Rejsy są sponsorowane przez Serockie Inwestycje Samorządowe sp. z o.o.

Zamówienia przyjmuje i informacji udziela;

kapitan statku - tel. 798 795 266

dyrektor Zeglugi Mazowieckiej - tel. 601 22 13 13
e-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.pl

Statek ALBATROS zabiera na pokład do 35 osób.  Rejsy cateringowe ze względu na wygodę pasażerów oferujemy maksymalnie dla 25 osób (ALBATROS). Na statku znajduje się pokład słoneczny dla 26 osób oraz salonka (kabina pod pokładem) z miejscami dla 12 osób.

Koszt wynajęcia statku z załogą (brutto w tym 8%VAT):

  • pierwsze dwie godziny rejsu statkiem ALBATROS z molo w Serocku – 3000 zł.

  • każda następna rozpoczęta godzina – 1000 zł.

  • Koszty dodatkowe za podstawienie statku w innym porcie - "zakładka" CENNIKSkontaktuj się z nami

Kontakt:

Zamawianiem rejsów statkiem ALBATROS:

Telefon do kapitana  798 795 266  

Telefon do armatora 601 22 13 13

E-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.pl