Sezon żeglugowy 2023

Dla armatorów statkow jesień i zima to czas na przeprowadzenie niezbędnych prac renowacyjnych i remontów. Najpóźniej w drugiej połowie kwietnia rozpoczną sie rejsy "na zamówienie" statkami pasażerskimi ALBATROS i JAGODOWY RYŚ oraz katamaranów Albatros. Regularne rejsy z molo w Serocku oraz z przystanków wodnych w Arciechowie i Cuplu (przeprawa rowerowa na Bugu i Narwi) rozpoczniemy 3 czerwca 2023 roku (sobota).

Rosnace koszty eksploatacji statków oraz wzrost wynagrodzeń marynarzy zmusi niestety armatora do wprowadzenia w nowym roku korekt cennika naszych usług. Wzrosna ceny biletów normalnych i ulgowych oraz rejsów komercyjnych "na zamówienie".  Najpóźniej w kwietniu 2023 roku (w zakładce CENNIK) opublikujemy aktualne ceny biletów na rejsy sponsorowane przez gminy Serock i Radzymin oraz na komercyjne wycieczki dla zorganizowanych grup.

Przed sezonem żeglugowym zachęcamy do zajrzenia na internetowe strony gmin Nieporet, Radzymin i Serock oraz wodniackich klubów i hoteli nad Jeziorem Zegrzyńskim. To kopalnia wiedzy o historii regionu, oferowanych atrakcjach turystycznych oraz planowanych imprezach.

Zbigniew Szumera

Dyrektor Żeglugi Mazowieckiej

Prezes Stowarzyszenia "Zalew Zegrzyński"

listopad 2022

m/s Albatros - galeria


Nasze usługi

Zapraszamy na rejsy po Narwi i Jeziorze Zegrzyńskim zabytkowym statkiem pasażerskim m/s ALBATROS.

  • Oferujemy rejsy spacerowe z molo w Serocku w każdy weekend (czerwiec-sierpień) o g. 11.00, 12.00 i 13.00. 
  • Koszt biletu ulgowego 15 zł., a normalnego 25 zł. Rejsy są sponsorowane przez Serockie Inwestycje Samorządowe sp. z o.o.

Zamówienia przyjmuje i informacji udziela;

kapitan statku - tel. 798 795 266

dyrektor Zeglugi Mazowieckiej - tel. 601 22 13 13
e-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.plSkontaktuj się z nami

Kontakt:

Zamawianiem rejsów statkiem ALBATROS:

Telefon do kapitana  798 795 266  

Telefon do armatora 601 22 13 13

E-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.pl