Sezon żeglugowy 2022 już w maju

Dla armatorów statkow wiosna to czas na przeprowadzenie niezbędnych prac renowacyjnych i remontów. Najpóźniej w drugiej połowie kwietnia rozpoczną sie rejsy "na zamówienie" statkami pasażerskimi ALBATROS i JAGODOWY RYŚ oraz katamaranów Albatros. Regularne rejsy z molo w Serocku oraz z przystanków wodnych w Arciechowie i Cuplu (przeprawa rowerowa na Bugu i Narwi) rozpoczniemy 4 czerwca (sobota).

Rosnace koszty eksploatacji statków oraz wzrost wynagrodzeń marynarzy zmusił armatora do wprowadzenia drobnych korekt cennika naszych usług. Koszt biletów normalnych - 25 złotych (weekendowe rejsy sponsorowane) i 30 złotych (rejsy dodatkowe). Bilety ulgowe na rejsy sponsorowane pozostają bez zmian (15 zł.), a na rejsy dodatkowe  - 20 zł. Posiadacze Karty Serocczanina - bez zmian 10 zł. na każdy rejs z molo w Seocku. Więcej informacji i koszt komercyjnych rejsów "na zamówienie" - w zakładce CENNIK.

Przed sezonem żeglugowym zachęcamy do zajrzenia na internetowe strony gmin Nieporet, Radzymin i Serock oraz wodniackich klubów i hoteli nad Jeziorem Zegrzyńskim. To kopalnia wiedzy o historii regionu, oferowanych atrakcjach turystycznych oraz planowanych imprezach.

Magdalena Wantoła - Szumera

Wiceprezes Stowarzyszenia "Zalew Zegrzyńskli

marzec 2022

m/s Albatros - galeria


Nasze usługi

Zapraszamy na rejsy po Narwi i Jeziorze Zegrzyńskim zabytkowym statkiem pasażerskim m/s ALBATROS.

  • Oferujemy rejsy spacerowe z molo w Serocku w każdy weekend (czerwiec-sierpień) o g. 11.00, 12.00 i 13.00. 
  • Koszt biletu ulgowego 15 zł., a normalnego 25 zł. Rejsy są sponsorowane przez Serockie Inwestycje Samorządowe sp. z o.o.

Zamówienia przyjmuje i informacji udziela;

kapitan statku - tel. 798 795 266

dyrektor Zeglugi Mazowieckiej - tel. 601 22 13 13
e-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.plSkontaktuj się z nami

Kontakt:

Zamawianiem rejsów statkiem ALBATROS:

Telefon do kapitana  798 795 266  

Telefon do armatora 601 22 13 13

E-mail: dyrektor@zeglugamazowiecka.pl